OTELİMİZ
OTELİMİZ

Hakkımızda

Yaşayan bir masal varsa o masal Manastırhan'da!

Çevresinin kusursuzluğuyla uyum sağlayacak nitelikte dekore edilen Manastırhan Butik Otel, geçmişin ruhunu bugüne taşıyan 36 odasında misafirlerini ağırlamaktadır. Kendisini tercih edenlerin rahatını, konforunu ve memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Manastırhan, yarım pansiyon konseptiyle hizmet vermekte olup denize 2 km, Altınoluk ile Akçay'a 8 km, Kaz Dağı Millî Parkı ile Hasan Boğuldu Şelalesi'ne 15 km, Küçükkuyu'ya 30 km, Ayvalık Cunda Adası'na 60 km mesafededir.

Zeytin ve çam ağaçlarıyla süslü bir bahçe içinde kurulu olan otelde açık yüzme havuzu da mevcuttur. Deniz ya da havuzda serinledikten sonra 10 dk. uzaklıktaki Kaz Dağlarında doğa yürüyüşü yapabilir ya da şifalı Güre kaplıcalarında rahatlayabilirsiniz. Dilerseniz yine otelin yakınındaki Antandros Antik Kenti'ni ve Tahtakuşlar Etnografya Müzesi'ni ziyaret edebilir; Hasan Boğuldu ve Sütuven şelalelerinin benzersiz güzelliklerinin bir parçası olabilirsiniz. Dilerseniz de Kaz Dağlarındaki restoranlarda körfez manzarası eşliğinde yemek yiyebilir, bölgenin ünlü zeytinlerinden tadabilirsiniz.

Yeme-İçme

Otelimiz, yarım pansiyon ve oda-kahvaltı konseptlerinde hizmet vermektedir.

08.00-10.00 saatleri arası sabah kahvaltısı, 20.00-22.00 saatleri arası akşam yemeği servis edilmektedir. Konsept kapsamında sunulmayan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

Balayı İmkânları

Balayı çiftlerinin talepleri doğrultusunda oda süslemesi ve meyve tabağı ikramı yapılmaktadır.

İnternet Kullanımı

Genel alanlarda ve odalarda internet erişimi mevcuttur ve ücretsizdir.

HIZLI REZERVASYON HATTI
Rezervasyon ve Bilgi için
Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Çağrı Merkezi 0 266 238 10 49